המלצות הורים

הרצליה - פסח 2015 עידו בני בן ה-9 היה בקייטנת פסח 2015 של רובוכיף. זו פעם שניה שעידו נרשם לקייטנה.
משפחת גנאל
מחזור: הרצליה - פסח 2015 המלצה: בננו נהנה עד מאד ומצפה למחזור הבא! תודה לברוך על ארגון ויחס מופתיים.
אורי אנתין
מחזור: הרצליה - פסח 2015 המלצה: נהנינו מאד ומחכים כבר לקיץ! תודה לכם
אורי
מחזור: רמת גן - פסח 2014 המלצה: 5 ימים של התרגשות ולמידה, משחק וחוויה. דניאל - כל הכבוד על ההדרכה, המקצוענות והסבלנות. נתראה בקיץ רועי (ואבא של רועי)
משפחת קליין
מחזור: הרצליה - פסח 2014 המלצה: הילדים שלי (בן 6 ובת 12) נהנו מאוד בקיטנה ורוצים לחזור שוב. תודה רבה לצוות וחג שמח!
רות
מחזור: רמת גן - פסח 2014 המלצה: הילד שלי מאוד נהנה ולמד הרבה. כנראה שנחזור גם לקייטנת קייץ. תודה
אבי הראל
מחזור: הרצליה - קיץ 2014 המלצה: היתה יופי של קייטנה, הילד שלי מאוד נהנה... בנה למד התנסה והתוצרים היו פשוט מהממים... פשוט תענוג!
אורטל פטורי
מחזור: הרצליה - פסח 2014 המלצה: עידו גנאל בני נהנה מאד מקייטנת רובוכיף. זו הייתה הפעם הראשונה שלו והוא כבר רוצה להירשם לקייטנת קייץ. מאד מלמד ומיוחד.
מאירה גנאל
מחזור: הרצליה - קיץ 2013 המלצה: היה מאד מוצלח, מעשיר ומעניין! הקייטנה הטובה ביותר שהיה לי ניסיון איתה.
הלל פליישר
מחזור: סביון - קיץ 2013 המלצה: יואב נהנה מאוד בקיטנה בגלל שרוב הזמן היה עסוק בבניית דגמים ובשכלולם כולל תכנות במחשבים ולצורך פעולות הרובוט. היה מגוון כל יום בניה של מודל חדש בנושא חדש למשל: יום צבא, יום חיות, יום מכוניות מרוץ, יום ממתקים וכו'.
המלצה על קייטנה בסביון
מחזור: סביון - קיץ 2013 המלצה: הילדים (בני 9) נהנו מאוד בקייטנה הם בנו הרבה רובוטים ומתקנים שונים והיו גם פעילויות בחוץ - עפיפונים, יום מים המדריכים היו נחמדים ומקצועיים אנחנו ממליצים!
המלצה על קייטנה בסביון
מחזור: הרצליה - קיץ 2013 המלצה: קייטנה מקסימה וכיפית. הילדים הפעילו את הראש והדמיון, נהנו מאוד ולא ניצלו בשמש. מה עוד אפשר לבקש?
שרית סנד
מחזור: עמק חפר - קיץ 2013 המלצה: בני בן ה 9 היה בקייטנת רובוכיף ובאמת היה כיף לראות אותו חוזר הביתה כל יום בהתלהבות על הפעילות שהיתה לו. חווית הלימוד, התכנון והבניה שחווה שם, הפעילות היתה איכותית, הקבוצה קטנה ואינטימית, המדריך היה מקסים, ונתן יחס אישי ושמר איתנו כל הזמן על קשר. רק נותר להצטער שאין הרבה מסגרות ופעילויות כאלו מסביבנו.
איילת רוברטס
מחזור: רמת גן - קיץ 2013 המלצה: דניאל מאוד נהנה בקייטנה. אהב ללכת ולא רצה לחזור יום יום הביתה
המלצה על קייטנה ברמת גן
מחזור: סביון - קיץ 2013 המלצה: ליובל היה מאוד כייף בקייטנה וכל יום חזר עם חוויות וסיפר שבנה דברים מעניינים.
המלצה על קייטנה בסביון
מחזור: רמת גן - קיץ 2013 המלצה: תודה על הקייטנה. בזכותה של עינת שהזמינה אותנו גם לאחר שהקייטנה כבר נפתחה הצלחנו להשתתף במהלך היומיים האחרונים והיה מקסים. תודה על ההזמנה הפתוחה. נשמח לשמוע על חוגים ועל קייטנות המשך במהלך השנה. רק טוב, ליבי.
ליבי
מחזור: עמק חפר - קיץ 2013 המלצה: בן השבע ובן העשר נהנו מאד מהקייטנה! כל יום חזרו נלהבים וחיכו ליום הבא. מילים חמות במיוחד יש לנו על המדריך שלווה אותם לאורך הקייטנה. נריה היה סבלני, נעים ואחראי מאד והילדים אהבו אותו.
רוני קרסו
מחזור: הרצליה - קיץ 2012 המלצה: זה אחלה קייטנה אני פשוט נהנה מכל רגע! אשמח אם תגיעו לקייטנה! מקווה לראותכם, שלכם, עפרי טל
עפרי טל
מחזור: בני דרור - קיץ 2012 המלצה: הי, היתה לאייל חוויה מדהימה. הוא למד המון, חזר מאושר. הוא 'גילה' את הקייטנה לבד באינטרנט והתעקש ללכת, למרות שלא הכיר אף חבר. אומנם,היה קשה לרשום אותו מבחינת הנגישות, והטלפונים אבל הצלחנו בסוף (נקודה חשובה לשיפור). אם יהיה מחזור נוסף, בו הוא יוכל ללמוד נושאים חדשים, אולי הוא ירשם. הוא ישמח מאוד להיות בחוג במהלך השנה. המדריך משה- אלוף! מקסים, דואג להם, שומר עליהם. אייל מאוד מעריך אותו. יש סדר, ארגון, וחוויות נוספות. הכי חשוב- הוא קיבל הרבה ידע וכלים שסיפקו חלק מהסקרנות שלו ויצרו אצלו רצון להמשיך ללמוד ולהכיר את התחום והנושא. קייטנה מקצועית, רצינית ונותנת הרבה כלים. ישר כוח! קרן גרין
קרין גרין
מחזור: רמת גן - קיץ 2012 המלצה: אני רוצה להודות לך על שיתוף הפעולה בארגון קייטנת הרובוטיקה. שני ילדי (בן ובת בני 9+) השתתפו בקייטנה ומאוד נהנו. ראשית אסף המדריך הראשי ושאר המדריכים שהתלוו אליו, היו מדריכים מצוינים. מעבר להבנה שלהם ברובוטיקה היתה להם גישה לעבודה עם ילדים והם ניהלו את הקבוצה באווירה נעימה. תוכנית הקייטנה היתה בנויה בצורה שעניינה את הילדים, כל יום היה אתגר מסקרן ומהנה. מאוד חשובה ההפסקה באמצע היום לארוחת עשר ו"חילוץ עצמות". משחקי הכדור במהלך ההפסקה מחד אפשרו הוצאת מרץ ומאידך אפשרו חזרה לכיתה להמשך הפעילות. גם הילדים האחרים אשר היו חלק מן הקבוצה שהגיעה מבית הספר שלנו, מאוד נהנו. אני רוצה להודות לך על ההתייחסות הרצינית והמכבדת לילדים. ברבות השנים למדתי שאמנם יש קייטנות רבות בקיץ אבל מרביתן הגדול הוא לא יותר מאשר בייביסיטר. ואילו קייטנת הרובוטיקה היתה חוויה מוצלחת בעלת ערך מוסף. אמליץ בשמחה רבה לכל שאר חברי על הקייטנה. תודה רבה עינת מיטל
עינת מיטל
Dear all, We came to Israel for our summer break, and Roy attended camp. When I asked him what was the best thing about his trip to Israel - he said it was the camp!!! He really enjoyed his time there. the instructors were very supportive and kind. I strongly recommend it, and I guess we will come back for it next year! Thank you all very much for the excellent program! Adi
Adi
מחזור: סביון - קיץ 2012 המלצה: קייטנת רובוכייף ללא ספק מעניינת ומאתגרת, המון פעילויות מגוונות. בהחלט מרוצים!
המלצה על קייטנה בסביון
מחזור: עמק חפר - קיץ 2013 המלצה: עדו בני היה במחזור הראשון של הקייטנה בגן יאשיה. חייבת לומר, שאין אושר גדול מלקבל ולשלוח ילד שמח במשך 3 שבועות ! נריה המדריך השרה אוירה מאד נעימה, הילדים בנו וחקרו, וגם השתוללו וצחקו. אני ממליצה בחום, גם על המדריך וגם על הקייטנה.
רויטל אופיר
WhatsApp chat